Nasza ostatnia wizyta w Brazylii zaowocowała wieloma innowacjami. Jedną z nich jest premiera zupełnie nowego smaku Verde Mate. Przed wami Verde Mate Green Toasted!

Tym razem aromatyczny zielony susz pozbawiony patyczków postanowiliśmy poddać procesowi prażenia. Przygotowanie yerby tego typu odbywa się w specjalnych piecach – takich samych, jak te do kawy. Wizualnie, całość robi niesamowite wrażenie. Po zalaniu otrzymujemy aromatyczny napar o słodkawym, jakby czekoladowym posmaku. Ktoś powiedział kiedyś, że z yerba mate jest jak z winem, a odkrywanie poszczególnych odmian może stać się zajęciem na długie lata. Verde Mate Green Toasted stanowi kolejne potwierdzenie bogactwa mateistycznego dziedzictwa Ameryki Południowej. Trudno porównać ją z jakimkolwiek innym produktem na rynku. Czegoś takiego jeszcze nie próbowaliście!

Verde Mate Toasted odsłoni przed wami zupełnie nowe oblicze, gdy ciepłą wodę zastąpicie… mlekiem! W efekcie otrzymacie rozgrzewający napój trochę podobny do kakao lub gorącej czekolady. Mimo tak wielu elementów, które odróżniają ją od klasycznej Verde Mate, co najmniej jeden element pozostał bez zmian. Mamy tu na myśli zawartość kofeiny i przekładający się na to efekt pobudzenia, który pozostał niezmiennie silny!

Nie wahaj się! Moc zupełnie nowych mateistycznych doznań na wyciągnięcie ręki!